Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Tuncer koltuk olarak kişiye özel modern klasik koltuk modelleri döşeme ve modern kanepe modeli ve gerçek deri koltuk yüz değişimi işleriniz özenle ve itina ile deri ve kumaş renk seçeneği ile sipariş üzeri uygulanır. Koltuk Yüz Değişimi
Tuncer koltuk tasarım olarak Ümraniye modoko altında bulunan kişiye özel özel üretim atölyemizde yapılan gerçek ürünler olup. Meslek hayatımızın 20 yıllık koltuk atölyesi birleştirip kendi yerimizi Tuncer Koltuk adında devam ettirmeye karar kıldık.
20 sene içerisinde 4 yıllık çıraklık dönemi, 5 yılda kalfalık ve dönemi 11 yıl ise ustalık dönemi ettik. Tuncer koltuk 20 yıllık dönemde müşterilerin güven konusu yaptığımız müşteri memnuniyetle buralara geldik. Amacımız müşterilerin yaptırdığı işlerin ve değerli müşterilerimizin isteklerini dinleyerek yeni daim kendimizi birlikte çalışarak ortaya yenilikler çıkarmaktayız. Sonrasın ise kullanılan oturum süngeri 35 dns veya isteğe göre 45 dns kullanılmakta çok fayda sağlamaktadır. KOLTUK YÜZ DEĞİŞİMİ koltuk kaplama Koltuk tamir ve kumaş deri değişimi koltuk döşeme kumaş değişimi işlerinizi yaptırmak için bize ulaşın. Baba koltuğu kumaş, TV koltuk, döşeme, kanepe, koltuk, Klasik, Chester, Koltuk, tamiri, yüzü değiştirme Modoko Modern Koltuk Döşeme Kanepe modelleri için deri koltuk üretimi gibi uzun kullanılan oturum sünger üzerine rahatlık konforlu açısından ekstra olarak Salon koltuk takımlarında elyaf kullanım da daha da rahat ve konforlu bir orijinal kalite kısmı ortaya çıkmaktadır Kişiye özel yeni koltuk modeli istenilirse sipariş üzeri özel üretim kanepe koltuk modelleri veya deri kanepe modelleri istenilen adetle sipariş üzeri üretilir. Koltuk Tamiri İstanbul.

© 2020 koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz