Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Kişiye ve oteller için yataklı koltuk modeli ve modern kanepe üretimi istenilen deri ve kumaş renk seçeneği ile yataklı koltuk modelleri sipariş üzeri uygulanır.
Tuncer koltuk tasarım olarak Ümraniye modoko altında bulunan kişiye özel özel üretim atölyemizde yapılan gerçek ürünler. Meslek hayatımızın 18 yıllık koltuk atölyesi birleştirip kendi yerimizi Tuncer Koltuk adında devam ettirmeye karar kıldık.
18 sene içerisinde 4 yıllık çıraklık dönemi, 4 yılda kalfalık ve dönemi 10 yıl ise ustalık dönemi ettik. Tuncer koltuk 18 yıllık dönemde müşterilerin güven konusu yaptığımız müşteri memnuniyetle buralara geldik. Amacımız müşterilerin yaptırdığı işlerin ve değerli müşterilerimizin isteklerini dinleyerek yeni daim kendimizi birlikte çalışarak ortaya yenilikler çıkarmaktayız. Sonrasın ise kullanılan oturum süngeri 35 dns veya isteğe göre 45 dns kullanılmakta çok fayda sağlamaktadır. Modern Koltuk Yataklı Kanepe otel için yataklı tekli koltuk üretimi gibi uzun kullanılan oturum sünger üzerine rahatlık konforlu açısından ekstra olarak Salon koltuk takımlarında elyaf kullanım da daha da rahat ve konforlu bir orijinal kalite kısmı ortaya çıkmaktadır. Şık bir Orijinal yataklı kanepe modeli tasarım ise işini seven çok amaçlı kullanılan otel için tercih edilen modern yataklı kanepe yataklı koltuklar otellerde uzun süreli kullanıldığı için kullanılan oturum malzemesi yüksek kaliteli olmalıdır. Ve koltuk ustasının çok önemi vardır. 19-28-dns veya 24-dns kuş tüyü pembe sünger farklı kalınlıklarda kişiye özel ve yumuşaklıkta kalitede sünger kullanılabilir. Biz oturma guruplarının alt minderlerine mutlaka ( 30 veya 35-da HR ) Sünger kullanıyoruz yaklaşık mukavemet süresi uzun yıldır. Koltuk Tamiri İstanbul

© 2020 koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz