Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk Tamiri İstanbul sistemi nasıl çalışır yapılacak koltuk döşeme ürünlerinizi Watsap üzerinden ileterek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Koltuk Tamiri İstanbul sistemi nasıl çalışır koltuk yüz değişimi yapılacak koltuk döşeme ürünlerinizi Watsap üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Klasik koltuk modern koltuk, deri koltuk tamiri, koltuk kaplama işleriniz koltuklarınız değerli ise yenilemesi için koltuk döşeme yapılacak modellerinizi koltuk tamiri işleriniz değerli ise. Watsap üzerinden değerli koltuklarınızın resimlerini ileterek fiyat bilgi edinebilirsiniz.

Yenilemeyi düşündüğünüz eski koltuklarınızınız değerli ise fotosunu çekerek sisteme yükleyiniz! Aynı zaman da müşteri temsilcisi olan ustalarımız yapılacak işi ve detayları gördüğünde sizi ararlar. Koltuk Döşeme Fiyat bilgisi, koltuk kumaş kaplama ve koltuk deri kaplama kişiye özel deri ve kumaş seçenekleri ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri size iletirler.

İşinizi bize yaptırmaya karar verdiğiniz de Kumaş ve Deri Seçenekleriyle adresinize gelir veya deri veya kumaş beğenirsiniz. Koltuk Tamiri İstanbul Sistemi Nasıl Çalışır. Değerli klasik koltuklarınızı adresinizden alır ve zamanında yapılıp teslim olur. Modern koltuk tamiri ve koltuk kaplama işleriniz değerli ise İskelet Atölyemizde İskeletler sağlamlaştırılır. Yapılmasını İstediğiniz Varsa isteğiniz üzeri koltuk tamiri koltuk döşeme yenilenir.

Koltuk döşeme Yapılacak koltuklarınız değerli ise Atölyemize alınır ve değerli ise koltuk itina ile döşeme işlemi yapılır. Bittiğinde ambalajlanır ve teslimat için aranırsınız.
Koltuklarınızı söylendiği gün ve zaman teslim süresinde teslim edilir.

Sizde hemen değerli ise koltuklarınızın Watsap Üzerinden fotosunu çekip sisteme yükleyin ve rahatlıkla fiyat bilgisi alabilirsiniz. Koltuk Tamiri istanbul, Şeffaf, Güvenilir hizmet anlayışımızla sorunsuz hizmet sunar.

Modoko Yanında bulunan Koltuk döşeme atölyemizde yapılan işler den örnekler. Firmamız müşterilerine özel ürünler yeni ürünler isteğiniz üzere koltuk modelleri de üretmekte bunun yanı sıra kullanmakta olduğunuz değerli ise koltuk işleriniz yapmaktadır.

Bir kaliteli ise koltuk döşeme atölyesinde yaptırabileceğiniz her türlü özel işlerin atölyesi. Koltuk Tamiri istanbul, Şeffaf, Güvenilir hizmet anlayışımızla sorunsuz hizmet sunar.

Tuncer koltuk tasarım olarak Ümraniye modoko altında bulunan kişiye özel klasik ve modern koltuk sipariş üzeri üretim atölyemizde yapılan gerçek ürünler olup. Meslek hayatımızın 20 yıllık koltuk atölyesi birleştirip kendi yerimizi Tuncer koltuk adında devam ettirmeye karar kıldık. 20 sene içerisinde 4 yıllık çıraklık dönemi, 5 yılda kalfalık ve dönemi 11 yıl ise ustalık dönemi ettik.

Tuncer koltuk 20 yıllık dönemde müşterilerin güven konusu yaptığımız müşteri memnuniyetle buralara geldik. Amacımız müşterilerin yaptırdığı işlerin ve değerli müşterilerimizin isteklerini dinleyerek yeni daim kendimizi birlikte çalışarak ortaya yenilikler çıkarmaktayız. Kişiye özel yeni klasik ve modern koltuk model istenilirse sipariş üzeri özel üretim modelleri veya kanepe modeli istenilen adetle sipariş üzeri üretilir.

© 2021 koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz