Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk döşeme, hakiki deri koltuk kaplama, koltuk kaplama, koltuk yüz değişimi İstanbul, koltuk tamircisi

Hakiki Deri Chester Üçlü Kanepe

hakiki deri üçlü chester kanepe yaptırmak isteyenler için klasik ve modern chester kanepe modelleri istediğiniz renklerde üretilmektedir. chester işçiliği bizim işimizdir.

Hakiki Deri Chester Üçlü Kanepe
0538 835 82 06 Mesaj Gönder Kodu: 3459

hakiki deri üçlü chester kanepe yaptırmak isteyenler için klasik ve modern chester kanepe modelleri istediğiniz renklerde üretilmektedir. chester işçiliği bizim işimizdir.
Müşterilerimize yapmış olduğumuz özel üretim yeni koltukları burada listeleyeceğiz. Sizlerde istediğiniz tarz, model yeni koltuk takımları, köşe koltuklar, chester koltuklar, klasik koltuklar yaptırmak isterseniz bize yaptırabilirsiniz.

Müşterilerimize Yaptığımız Yeni Özel Üretim Koltuklar ile ilgili

Bu sitemiz de genellikle eski koltuklarını yeniletmek, kumaş değişimi ve tamir işlerini yaptırmak isteyen müşterilerimize yapmış olduğumuz işleri sergilemekteyiz. Ancak müşterilerimizden pek çoğu yeni koltuk yaptırmak için bizi tercih etmektedir.
Biz, Modoko'da her tarz koltuk üretimi yapıyoruz. Özel üretim kapsamında müşterilerimiz arasında genellikle son müşterilere iş yapmakla birlikte mağazalardan tutun, kurumsal firmalara kadar her tarz koltuklarını yaptık.
Yeni koltuk yaptırmak isterseniz bize model göstermeniz yeterlidir.
Bazı müşterilerimiz İtalya gibi ülkelerde gördükleri koltukları bize göstererek yaptırmaktadırlar. Kumaşlarına varıncaya kadar hangi marka olursa olsun bulmaya çalışıyoruz. Sunbrella gibi dünyanın en pahalı italyan kumaş markalarına kadar elimizden geldiğince temin etmeye çalışmaktayız.
Zaten Modoko, Mobilya konusunda Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olduğu için en iyi ürünleri bulmak zor olmuyor.
Bizler, işçilik olarak ağır, klasik tarz koltuklar üzerinden gelen temelimiz sayesinde tarzı, modeli, işçiliği ne olursa olsun sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Biz işimizde iddialıyız.
Her bir müşterimizin işlerini büyük bir titizlikle en ince ayrıntısına kadar özenle yapmaktayız. El işçiliği, mesleğimizde olmazsa olmazdır. Öyle kanepeler yaptık ki yüzlerce kapitoneli işlerden tutun da her biri teker teker çakılan binlerce kabaranın bir kanepede olduğu işlere kadar...

Özel bir koltuk takımı, hiç kimsede olmayan sadece size özel ve en iyi kalitede bir koltuk yaptırmak isterseniz bize uğrayın.

özel üretim koltuk özel ölçü üretim koltuk müşteriye özel koltuk hakiki deri chester koltuk hakiki deri chester kanepe kahverengi chester kanepe

© 2019 koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz