Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk döşeme, koltuk kumaş yenileme, deri koltuk kaplama, koltuk yüz değişimi İstanbul

İstanbul Koltuk Tamiri - Chester Koltuk Yüzü Kumaş Değişimi Ve Tamiri

İstanbul, Kadıköy, Koşuyolu'ndan müşterimizin chester koltuk takımının tamiri ve kumaş değişimini yaptık. İki adet tekli koltuğu ve üçlü chester kanepesi eskisinden çok daha güzel oldu.

İstanbul Koltuk Tamiri - Chester Koltuk Yüzü Kumaş Değişimi Ve Tamiri
0538 835 82 06 Mesaj Gönder Kodu: 2835

İstanbul, Kadıköy'den müşterimizin chester koltuk takımını yeniledik.
sizde koltuklarınızın modeli ne olursa olsun fark etmez yeni alınmıştan çok daha güzel ve güncel yaparız.
Koltuk Tamiri İstanbul, İstanbul Modoko'da Tuncer koltuk döşeme olarak her türlü koltuklarınızın tamir ve kumaş değişimi işlerinizi yapmaktadır. Klasik Modern her türlü tarz koltuklarınızı Koltuk Tamiri İstanbul olarak yenisinden farksız yapıyoruz.

Chester Koltuk Tamiri Yüz Değişimi

Chester Koltuk Tamiri Yüz Değişimi

Chester Koltuk Yüz Değişimi İstanbul Koltuk Tamiri

Chester Koltuk Yüz Değişimi İstanbul Koltuk Tamiri

Kadife Chester Koltuk Yüz Değişimi

Kadife Chester Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Tamiri İstanbul ile ilgili

Koltuk Tamiri İstanbul Modoko'da Tuncer koltuk döşeme olarak her türlü koltuklarınızın tamir ve kumaş değişim işlerinizi yapmaktadır.
Modeli ne olursa olsun, klasik modern her tarz koltuklarınızı Koltuk Tamiri İstanbul'a verin onları yenisinden farksız günümüze uygun hale getirelim.
Biz, bu işin çekirdeğinden yetişmiş çıraklık ve ustalığımızı ağırlıklı olarak klasik tarz üzerine geliştirmiş bir ekibiz.
Art deco, Chester gibi ustalığı büyük deneyim gerektiren pek çok firmanın işlerini bize teslim ettiğini bilmenizi isteriz.
Aslında Koltuk Tamiri İstanbul olarak yola çıkmış olmamız yeni ürünler yapmadığımız anlamına gelmiyor. Pek çok müşterimiz bize pek çok İtalyan tasarımları yapmamızı istemektedir. Öyle ki o tür koltukların sadece kumaş fiyatları dahi TL ile satılan popüler kumaşların rakamsal fiyatlarında yüksel USD, ERU bazında satılmaktadır.
Dolayısıyla bu kadar pahalı malzemeleri elbette işini kanıtlamış olanlara teslim etmektedirler.
Bizimle çalışın koltuklarınızı en güncel ve konforlu bir hale getirelim. Misafirlerinizi koltuklarınızı gördüğünde bunu yeni mi aldınız? diye sorsunlar.

koltuk tamircisi istanbul koltuk döşeme istanbul koltuk yüz değişimi istanbul koltuk kumaş yenileme koltuk kaplama istanbul koltuk kumaş değişimi istanbul koltuk tamiri chester koltuk yüz değişimi chester koltuk kumaş değişimi

© 2019 www.koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi Umre Sokak No:4/2 Koçulu İşhanı (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz