Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk döşeme, koltuk kumaş yenileme, deri koltuk kaplama, koltuk yüz değişimi İstanbul

Koltuk Kaplama, Koltuk Döşeme, Tv Koltuk Kaplama

Tuncer Koltuk Ölçüler (İstenilen ölçülerde yapılır. Evinizden ölçü alınır.) Detaylar: İstenilen renklerde kumaş ve deri seçenekleri, özel ölçüler, istenilen adetlerde üretilir.

Tamir ve Yenileme İşleminden önceki durumu

Koltuk Kaplama, Koltuk Döşeme, Tv Koltuk Kaplama

Yenileme İşleminden Sonra

Koltuk Kaplama, Koltuk Döşeme, Tv Koltuk Kaplama
0538 835 82 06 Mesaj Gönder Kodu: 2280

Tuncer koltuk olarak TV Koltuk Kumaş Değişimi
Koltuk Döşeme
Sınırsız renk ve kumaş türü içerisinden zevkinize göre seçebileceğiniz kumaşlarla koltuğunuz ilk gün ki sağlamlık ve güzelliği ile hazır hale getirilir her nevi koltuk döşeme işleriniz ve TV koltuk yüz değişimi uygulanır. TV koltuk renk değiştirme, TV koltuk döşeme, TV koltuk kaplama, baba koltuk kaplama, baba koltuk kılıf değişimi,koltuk kılıf değişimi, kırık koltuk tamiri, TV koltuk deri renk değişimi, TV koltuk kumaş renk değişimi, TV koltuk yeniletmek, koltuk döşeme ve koltuk renk değişimi uygulanır.Koltuk döşeme ve TV koltuk kaplama ve Kumaş yenileme işleriniz ve koltuk döşeme işleriniz için ömer usta 0538 835 82 06.

Koltuk Tamiri, Koltuk Kaplama, Koltuk Döşeme ile ilgili

Tuncer koltuk atölyesi olarak her nevi koltuk modelleri yapılması uygulanır. klasik koltuk, kumaş değişimi, Sandalye kumaş değişimi, berjer kaplama, koltuk yenileme, gibi her türlü kullandığınız koltuklarınızın tamir işleri yapılır. sandalye tamiri, koltuk kaplama, sedir kaplama, koltuk, tamiri, bar, sandalye, döşeme, sedir döşeme, koltuk döşeme, ölçülü sedir koltuk döşeme, sandalye, kumaş değişimi, tekli koltuk döşeme, berjer koltuk döşeme, kanepe yüz değişimi, koltuk döşeme fiyatları, hastane tekli koltuk kaplama, Baba koltuk değişimi, koltuk kaplama, baba koltuk kaplama,
İstediğiniz kumaş ve deri markalarını, istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Cilalı kısımlarda istediğiniz renk değişimleri yapılır. Ayrıca koltuklarınızın resim atarak modeline veya ne kadar zaman süresinde yapılacak konu hakkında resimleri telefon üzerinden numarası üzerinden ulaştırarak detaylı fikir alışverişi yapabilirsiniz.fiyat konusunda tel üzerinden resim atarak fiyat alabilirsiniz.
Adresinizden koltuklarınız alınır.keşif yapılıp fiyat verilir.
Dilerseniz kumaş numunelerini adresinize getirerek siparişinizi verebilirsiniz.
İletişim sayfamızda haritamız bulunmakta olup yol tarifi alabilirsiniz.
Özel ölçü tasarım sıfır koltuk imalatımız bulunmaktadır.
Bize koltuklarınızı kumaş değişimi İstekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Meslek hayatımızda Firmamız 2000 yılında mobilya merkezlerinden biri olan İstanbul’da Modoko Sanayi Sitesinin hemen yakınında kurulmuş ve üretim hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden beri Tuncer Koltuk olarak yeniliklere Kapısını sonuna kadar açık tutmaktadır ve üretim sürecinde “Müşteri Memnuniyetini ” en ön sırada tutarak sektördeki yerini her zaman korumaya devam etmektedir.
Üretim Alanlarımız Firmamız Toptan ve perakende üretim yapmaktadır, ürünlerimiz standart ve özel üretimden oluşmaktadır.Sipariş alındıktan itibaren bir hafta gibi bir sürede teslimatımız gerçekleşmektedir.Hedefimiz kaliteden ödün vermeden zamanın getirdiği teknoloji ve olanaklar ile müşteri kazanma her zaman en ön sırada tutmaktır. Koltuk Döşeme Koltuk tamiri ve Yüz Değiştirme koltuk imalatı işinde 18 yıllık tecrübe farkı yaşayın KUMAŞ – YÜZ DEĞİŞİMİ_ koltuk_ kaplama uygulanır.
İsteğe bağlı, model ve ölçülerde imalat
Çekyat tamiri, koltuk kaplama,koltuk döşeme, koltuk yenileme
Koltuk tamiri ve bakım hizmetleri
Koltuk döşeme ve yüz değişimi işlemleri
Sandalye tamir onarımı cila yüz değişimi
Minder dikimi
Puf tamiri ve üretimi
Mobilya tamiri cila
Antika koltuk restorasyonu döşemesi cila
Otel, hastane, kafeterya koltuk döşeme tamir onarımı imalatı
Yat & tekne dekorasyonu tamiri, ve döşemesi
Oturma grubu koltuk takımı berjer koltuk kanepe sandalye puf ve diğer döşeme
grubu mobilya imalatları
Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme işinde 18 yıllık tecrübemiz ile ; her türlü
klasik ve modern koltuklarınızı son sistemle tamir ve yüz değişimi, cila
işlerini itina ile yapmaktayız.

tv koltuk kaplama tv koltuk yüz değişimi tv koltuk kaplama tv koltuk döşeme koltuk tamiri

© 2019 www.koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi Umre Sokak No:4/2 Koçulu İşhanı (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz