Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk döşeme, koltuk kumaş yenileme, deri koltuk kaplama, koltuk yüz değişimi İstanbul

Köşe Koltuk Modelleri, Köşe Koltuk Kaplama

Tuncer koltuk olarak her nevi deri koltuk döşeme ve köşe koltuk kumaş değişimi uygulanır.

Köşe Koltuk Modelleri, Köşe Koltuk Kaplama
0538 835 82 06 Mesaj Gönder Kodu: 2277

Tuncer koltuk atölyesi köşe koltuk imalatı uygulanır. Koltuk Döşeme
Sınırsız renk ve kumaş türü içerisinden zevkinize göre seçebileceğiniz deri ve kumaşlarla koltuğunuz ilk gün ki sağlamlık ve güzelliği ile hazır hale getirilir köşe koltuk kaplama, deri köşe koltuk tamiri, koltuk kaplama, koltuk imalatı uygulanır. Koltuklarınızın kumaş değişimi uygulanır. Köşe koltuk her renk ve kumaş değişimi uygulanır.Deri köşe koltuk modelleri, deri koltuk yenileme, deri koltuk kaplama, deri koltuk kılıf değişimi, deri koltuk yüz değişimi ve deri koltuk tamiri, deri koltuk dikiş tamiri ve kırık koltuk tamiri koltuk renk değişimi işleriniz uygulanır. Koltuk Döşeme
Sınırsız renk ve kumaş türü içerisinden zevkinize göre seçebileceğiniz kumaşlarla koltuğunuz ilk gün gibi sağlamlık ve güzelliği ile hazır hale getirilir.

Kanepe Koltuk Modelleri, İtalyan Koltuklar, Koltuk Modelleri, Kanepe Modelleri ile ilgili

Tuncer koltuk olarak her model koltuk çalışması veye ölçülü kanepe model çalışması uygulanır, koltuklarınızın kumaş eskidi değişim, zamanımı geldi doğal atölyemizde koltuk,atölyesi olarak bize başvurabilirsiniz. koltuk atölyesi olarak modern koltuk kaplama, her tarz koltuk modern ve klasik ve kapalı koltuk kaplanır. klasik koltuk kaplama, veye koltuk kaplama,koltuk olarak koltuklarınızın yüzlerimi değişmesi gerekli uzman usta çalışmamızla koltuk tamir uygulaması, koltuk kılıf değişimi, kanepe kılıf değişimi, hakiki deri koltuk kaplama, deri koltuk çalışması, uygulanır. Deri koltuk kaplama, koltuklarınızın değişimi değişmesi gerekli deri koltuk döşeme, sedir koltuk tamiri, koltuk kaplama, deri koltuk kaplama, koltuk kaplama, koltuk,atölyesi,olarak tüm oturma gruplarınızı ekipmanlarımız itina ile tamir ve yenileme işleriniz için bize gelebilirsiniz. Koltuk tamiri, Sedir koltuk Tamiri, Yüz Değişimi işlerinizde istediğiniz renklerde cilaları yenilenir, tamir işleri yapılır, istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle işleriniz yapılır. Her tarz koltuk her nevi koltuk tamiri, ve mobilyalı koltuklarınızın cila renk değişimi uygulanır.
Bunun yanı sıra istediğiniz adetlerde koltuk, sedir, sandalye, tekli koltuk imalatını bize yaptırabilirsiniz. Koltuk tamiri, koltuklarınızın değişim zamanımı geldi koltuk kaplatmak, yeni kanepe modelleri, kanepe modeli, koltuk kaplama, baba koltuk kaplama, koltuk sünger değişimi veye kılıflarının değişimi uygulanır. baba koltuk tamiri, tekli koltuk kaplatmak, kanepe döşeme, koltuk kaplama, berjer,koltukları döşeme, koltuk,döşeme,sandalye döşeme, sandalye kılıfı değiştirme, tekli koltuklarını döşeme,berjer koltuklarınızı döşeme, ölçülü kanepe çalışması tekli koltuk modelleri, koltuk kılıf değişimi uygulanır,ayrıca koltuk model çalışmamız yeni tasarımlar sıfırdan resim üzerinden 100 de seksene yakınlıkla tasarımlar yapılır. işlerinizden sıfır işlere kadar istediğiniz sayıda, ölçüde, kanepe, koltuk modelleri takımını mekanlarınıza özel üretiriz. sandalye,değişimi zamanı geldi kumaşlarımı yenilenecek artık bu koltuk döşemesi, modası geçti demeyin koltuk kaplama, demode olmuş koltuklarınızda yapacağınız tadilat hem size ciddi tasarruf sağlar hem de renk ve döşeme stilleri değiştiğinde tanıyamayacağınız hale ve modellere dönüşür.
Bize ulaşın size neler yapabileceğimizi gösterelim.ayrıca tel üzerinden mobilya tamiri ve yaptırmak istediğiniz koltukların resmini atarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.Misyonumuz
Bizim için vazgeçilmez olan “Önce İnsan” anlayışıyla, koltuk üretiminde bütün hünerlerimizi kullanarak, kaliteli koltuk üretmek en önemli görevimizdir. Koltuk üretiminde İstanbul’un yanı sıra koltuk üretiminde yurt içi her noktaya anlaşmalı kargo ile gönderilir.

Vizyonumuz
Değişen ve sürekli büyüyen koltuk ve mobilya sektöründe tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmektir.Koltuk takımları ve diğer ürünleri üretirken Tuncer koltuk kalite ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez unsurumuzdur.

köşe koltuk döşeme köşe koltuk yenileme deri köşe koltuk döşeme köşe koltuk kaplama köşe koltuk kumaş değişimi

© 2019 www.koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi Umre Sokak No:4/2 Koçulu İşhanı (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz