Koltuk Tamiri İstanbul

Koltuk Tamiri ve Yüz Değişimi

İstanbul Koltuk tamiri ve yüz değişimi işleriniz yapılır. Özel Koltuk siparişleriniz yapılır. Klasik, Kapitoneli, Chester, Avangart, Modern koltuk üzerine her türlü işleriniz uygun fiyatlara en iyi işçilik ve kalitede yapılır.

0538 835 82 06
Koltuk Tamiri İstanbul sistemi nasıl çalışır yapılacak koltuk döşeme ürünlerinizi Watsap üzerinden ileterek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Özel Ölçü Chesterfield Kanepe Modeli Pista Hakiki Deri

Kişiye özel Tuncer koltuk olarak Hakiki deri chesterfield özel ölçü modeli evinizin yada ofisinizin için özel ölçülere göre istediğiniz ölçülerde ve kanepe model koltuk döşeme atölyemizde sipariş üzeri özel ölçü olarak üretilmektedir.

Özel Ölçü Chesterfield Kanepe Modeli Pista Hakiki Deri
0538 835 82 06 Mesaj Gönder Kodu: 10743

Kişiye özel Tuncer koltuk olarak Hakiki deri chesterfield özel ölçü modeli evinizin yada ofisinizin için özel ölçülere göre istediğiniz ölçülerde ve kanepe model koltuk döşeme atölyemizde sipariş üzeri özel ölçü olarak üretilmektedir.

Özel Ölçü Chesterfield Kanepe Modeli Pista Hakiki Deri
Chester koltuk modeli hakiki deri döşemelik koltuk kullanılarak üretilmiştir.
Kullanılan deri birinci kalitedir ve özel temizlik ürünleri ile temizlenmesi durumunda uzun yıllar ilk günkü parlaklığını korumaktadır.
Hakiki deri chesterfield koltuk istediğiniz ölçülerde üretilmektedir.
Gerçek deri chester kanepe modeli sırt kısmı baklava desenli kapitoneli modeldir.
Ürünlerimizin tamamında gürgen iskelet kullanılmaktadır.
Kanepe modeli Minder Yumuşaklığı isteğinize göre ayarlanır.
Her çeşit minder ve dikiş alternatifleri sizlere sunulur.
Hakiki deri chesterfield koltukda Kullanılan tüm döşemelik malzemeler 1. sınıf malzemelerdir. Ürünlerimizin tamamında HR kalitesinde süngerler (şu anda en kalitelisidir) kullanılır.

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk Ölçü Bilgileri

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk Ölçü Bilgileri

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk

Hakiki Deri Özel Ölçü Chester Koltuk

Chesterfield Koltuk Özel Ölçü Kanepe Modelleri Müşterilerimize Teslim Edilen İşlerimiz ile ilgili

Koltuk Tamiri İstanbul olarak Ümraniye Modoko altında bulunan kaliteli koltuk döşeme Atölyesi mi arıyorsanız? Tuncer koltuk döşeme yılların verdiği tecrübemiz, ile Güvenilir kadromuz ve dürüstlükle kaliteye önem veren işini en iyi sayan iş anlayışımız. Chesterfield Koltuk Özel Ölçü Kanepe Modelleri Kişiye özel deri ve kumaş renk seçeneği ile sipariş üzeri üretim uygulması.

Tuncer koltuk döşeme olarak Kişiye özel ölçü ve deri koltuk döşeme ve İtalyan kanepe modeli özel ölçü kanepe üretim kişiye özel deri ve kumaş renk seçeneği ile sipariş üzeri sizde sahip olabilirsiniz. Chesterfield koltuk müşterimizin isteği üzerine nubuk döşemeli kumaş olup silinebilir kumaş dan uygulandı ve teslim edildi.

Chester Koltuk Fiyatları Özel Ölçü Tasarım İçin Sizde Sipariş üzeri yapılan italyan kanepe istenilen kumaş renk seçeneği ile sahip olabilirsiniz? Chesterfield Koltuk Özel Ölçü Kanepe Modelleri.
Üçlü kanepe chesterfield klasik modeli yapılan ürünlerden teslim edilen ürünlerden bir kaç tanesidir. Sizde sipariş üzeri bu kanepe modeline sipariş vererek sahip olabilirsiniz?

Tuncer koltuk döşeme olarak Kişiye özel Her tarz deri koltuk döşeme ve İtalyan kanepe Özel ölçü kanepe üretim kişiye özel deri ve kumaş renk seçeneği ile sipariş üzeri sizde sahip olabilirsiniz. Chesterfield koltuk müşterimizin isteği üzerine nubuk döşemeli kumaş olup silinebilir kumaş dan uygulandı ve teslim edildi.
Ümraniye modoko altında bulunan kişiye özel klasik ve modern koltuk döşeme sipariş üzeri üretim atölyemizde yapılan gerçek ürünler olup. Modern Koltuk Döşeme Meslek hayatımızın 22 yıllık koltuk atölyesi birleştirip kendi yerimizi Tuncer koltuk döşeme adında devam ettirmeye karar kıldık. Klasik Koltuk Döşeme 22 sene içerisinde 4 yıllık çıraklık dönemi, 5 yılda kalfalık ve dönemi 12 yıl ise ustalık dönemi ettik.

Koltuk Tamiri İstanbul olarak Ümraniye Modoko altında bulunan kaliteli koltuk döşeme Atölyesi mi arıyorsanız? Tuncer koltuk döşeme yılların verdiği tecrübemiz, ile Güvenilir kadromuz ve dürüstlükle kaliteye önem veren işini en iyi sayan iş anlayışımız. Koltuk Tamiri İstanbul 22 yıllık dönemde müşterilerin güven konusu yaptığımız müşteri memnuniyetle buralara geldik. Amacımız müşterilerin yaptırdığı işlerin ve değerli müşterilerimizin isteklerini dinleyerek yeni daim kendimizi birlikte çalışarak ortaya yenilikler çıkarmaktayız. Kişiye özel yeni klasik ve modern koltuk ve kanepe modeli kumaş veya deri istenilirse sipariş üzeri özel ölçü kanepe üretim modelleri veya istenilen adetle sipariş üzeri adetli kanepe üretimi.

chesterfield koltuk takımları chesterfield deri kanepe modeli chesterfield deri koltuk fiyatları deri chester modelleri chester deri koltuk çeşitleri özel ölçü chesterfield kanepe fiyatları chester koltuk modeli chesterfield koltuk fiyatları chester koltuk uzmanı deri chesterfield kanepe çeşitler hakiki deri koltukları özel ölçü chesterfield kanepe

© 2022 koltuktamiriistanbul.com by Koltuk Tamiri İstanbul | Natoyolu Caddesi, Çam Sk. No: 40 (Modoko) Ümraniye / İstanbul.

MesajYaz